Stafbureau

Met ingang van 1 januari 2011 is het Stafbureau van de stichting Wolderwijs gehuisvest in Ruinerwold.

 

Martijn Mulder

0522 - 82 0006

Algemeen Directeur

martijn.mulder@wolderwijs.nl

 

Aanwezig: ma - vr.

Martijn Mulder - Algemeen Directeur

Albert vd Berg

0522 - 82 0005

Bestuurlijke zaken

albert.vd.berg@wolderwijs.nl

 

Aanwezig: ma - vr.

Albert vd Berg - Bestuurlijke zaken

Marianne Mulder

0522 - 82 0002

Personeelsconsulent

marianne.mulder@wolderwijs.nl


Aanwezig: ma, di-mo, wo, do-mo, vr-mo.

Marianne Mulder - Personeelsconsulent

Ankelien Bakker

0522 - 82 0003

Personeelsadministratie

ankelien.bakker@wolderwijs.nl 

Aanwezig: ma, wo, vr-mo.

Ankelien Bakker - Personeelsadministratie

Dick-Charles Blok

0522 - 82 0004

Financiën

dc.blok@wolderwijs.nl 

Aanwezig: ma, di, do.

Dick-Charles Blok - Financi´┐Żn

Hester Westera

0522 - 82 0001

Administratief medewerkster

hester.westera@wolderwijs.nl

 

Aanwezig: ma, di, do.

Hester Westera - Administratief medewerkster

Dick Oelen

0522 - 820007
Beleidsmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
dick.oelen@wolderwijs.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do.