Het Bestuursbureau van stichting (Kindcentra) Wolderwijs is gehuisvest in Zuidwolde. Hier zijn de medewerkers van zowel onderwijs als opvang werkzaam.


Martijn Mulder
0528 - 741 706
Bestuurder 
martijn.mulder@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr.


Dick ten Brinke
0528 - 741 702
Beleidsmedewerker Personeel en Organisatie
dick.tenbrinke@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr.


Ankelien Bakker
0528-741 703
Algemeen Beleid/Personeelsadministratie
ankelien.bakker@wolderwijs.nl 
Aanwezig: ma, di, do, vr.  


Dick-Charles Blok
0528 - 741 704
Financiën en beheer (idem Kindcentra Wolderwijs)
dc.blok@wolderwijs.nl 
Aanwezig: ma, di, woe, do.  


Berthilde Gerding
0528 - 741 701
Administratief medewerkster
berthilde.gerding@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma-mo, di-mo, do-mo, vr-mo.  


Jacqueline Verheggen
0528 - 741 707
Beleidsmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
jacqueline.verheggen@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, do.  


René van der Veen
0528 - 741 705
Bovenschools ICT-er
rene.vanderveen@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, woe.  


Jeanine Dusée
0528 - 741 711
Beleidsmedewerker IKC
jeanine.dusee@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do, vr.  


Lisanne Wanders
0528 - 741 710
Financieel administratief medewerkster
lisanne.wanders@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, wo-mo, do.  


Hester Ploeg
0528 - 741 708
Planner
hester.ploeg@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do.  


Charel van der Felz
0528 - 741 708
Planner
charel.vanderfelz@wolderwijs.nl
Aanwezig: woe-mo, vr-mo.  


Ellen van Goor
0528 - 741 710
Financieel administratief medewerkster
ellen.vangoor@wolderwijs.nl
Aanwezig: di, woe, vr-mo.